ekskluzywne-bransoletki.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Portale plotkarskie oraz czasopisma tworzone są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęto że świat mody jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są chętni do rozmów na temat ubioru czy dbania o wygląd. Kobiety myślą że nie warto zadawać pytań facetowi o to co ubierze, ma na sobie, będzie zakładał.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że mężczyźni bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju ma się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest pomysł prezentacji gadreroby w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców odstrasza nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje ubrania. Najczęściej jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze nie patrząc na to w jaki sposób coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w swojej kolekcji każdy facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset bezpretesjonalna koszula, podobno koniecznie biała oraz czarna. Kolejną częścią garderoby jest marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Ważne żeby były w stonowanym kolorze i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki