producenci-dodatkow.pl

17 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Wyroby złotnicze posrebrzane, albo też prawdziwe? Które wybieramy rzadziej? Ta walka trwa już sporo czasu w tej branży. W tej chwili postaramy się rozprawić na ten temat. Choć problem nie będzie to aż tak nieskomplikowane jak się wydaje. Oba typy wyrobów jubilerskich posiadają liczne minusy, ale także powszechnie znane plusy posiadania.
Prawdziwa biżuteria – zazwyczaj produkuje się ją z czystego srebra. Dlatego właśnie jest sporo więcej warta. Produkuje się ją obrabiając rudy złota. Pozostaje znacznie bardziej luksusowa i właśnie przez to częściej kupują ją klienci z klasy średniej. Również ważne pozostaje miejsce jej sprzedaży, najczęściej pozostają to salony jubilerskie. Pozostaje ładnie wystawiona w oświetlonych, szklanych witrynkach. Podczas jej zakupu zazwyczaj zainkasujemy śliczne pudełko. W złotniczym salonie pomoc z pewnością będzie milsza i lepszej klasy. Wyroby złotnicze prawdziwe o czym również nie należy zapominać, nie uczulają.
Biżuteria platerowana – pozostaje zazwyczaj wytwarzana ze stopów metali pospolitych, a pokrywa się ją niewielką powłoką metalu szlachetnego. Takie produkty raczej w nie długim czasie rysują się i ludzie kupują nowe. Ich największa pozytywna strona to Z pewnością niska wartość sprzedaży. Ze smutkiem uważamy, że może wywoływać uczulenia, bardzo często biżuteria z domieszką chromu. Co najistotniejsze rodzaje sztucznej biżuterii są wybitnie oryginalne z uwagi na mieszankę, bez owijania w bawełnę stanowczo prościej ją wytworzyć. Zestawy w tym wypadku z reguły składają się z 2 części – kolczyków i naszyjnika.
Podsumowując biżuteria srebrna jest lepiej wykończona, a także nie uczula. Ale jest zdecydowanie w wyższej cenie, co więcej nie niszczy się w takim tempie jak sztuczna. Jednakże kolekcje biżuterii platerowanej są ładniejsze i w niższej cenie. Jaki rodzaj jest lepszy? W naszej opinii są po prostu różne.

Producenci dodatkow