slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Czy znacie 3 podstawowe pojęcia opisujące typową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy oraz ubrania. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich rzeczy potrzebują kobiety? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć męska? Jakich cech oczekują obie ze stron? Damy lubią czuć się zdobywane. Większość lubi kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednakże nie akceptują postawy na zabój pochłoniętego mężczyzny. Jak często mówią w połowie pragną troski, stałości w uczuciach, ale w drugiej połowie skrycie pragną by obecny facet czasami stawiał opór, bywał nie do zdobycia. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom także pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś cieszy w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a dopiero co więź czy atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak sprostać oczekiwaniom wyjątkowych pań? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Zadbaj o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj jej małe lub wielkie potrzeby, ażeby pamiętać jakie z nich bywają najważniejsze i na tych skup się najbardziej, nawyk bywania niedostępnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację trzeba podtrzymywać najczęściej małymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później zawsze gaśnie. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna