stylowe-bransolety.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Polski styl słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan na koszt zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że moda polska w zestawieniu do innych krajów jest na tyłach, aczkolwiek gdyby przypatrzeć się temu bardziej polscy projektanci są w stanie pokazać klientom naprawdę ciekawe pomysły!
Od modnych fasonów po wysokich lotów tkaniny. Gdzie i dlaczego jest bariera konsumentów? Brak wystarczających umiejętności projektantów czy może ludzie są zbytnio rygorystyczni w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż firmy międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie widząc że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są na szczycie oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, czy innej odzieży klienci nie muszą szukać u naszych sąsiadów ale wystarczy sprawdzić regionalny asortyment.

Kończąc postarajmy się zaakceptować i polubić to co Polskie! Odsuńmy na bok plotki i dajmy szansę Polskim projektantom oraz pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety